|  Автор admin  |  0

На засіданні постійної комісії облради розглядали ряд важливих питань, зокрема формування обласного бюджету на 2018 рік, питання діяльності правоохоронних органів, також затвердили зміни до обласних програм. Погодили виділення коштів чотирьом військовим частинам Житомирської області. Голова комісії Сидір Кізін зазначив, що саме співпраця та  фінансова підтримка військових вкрай важлива. Депутати затвердили програму фінансування новоствореного 4-го батальйону територіальної оборони. 

«На 2018 рік пропонується 1 млн 300 тис гривень. Гроші розраховані  на розробку матеріально-технічної бази 4-го батальйону. Ремонт даху Житомирського обласного військового комісаріату. І 100 тис передбачається на 7-му хвилю мобілізації, якщо вона буде»,— каже Юрій Колесніченко, обласний військовий комісар Житомирського обласного комісаріату.  

 «Створюється зараз з нуля. Тому що один створювався, ще коли я очолював ОДА. 10 батальйон територіальної оборони відбув тоді на Схід в липні минулого року. Зараз включений до бойових підрозділів ЗСУ. А зараз ми створили новий батальйон тероборони. Підготували зараз матеріальну базу для того щоб на місцях в районах створювались загони територіальної оборони. На основі таких навчань люди приїжджають, вчаться стрілецькій підготовці, тактичній. Щоб в момент, коли це потрібно, ми змогли організувати оборону на місцях»,— зазначає Сидір Кізін, заступник голови Житомирської обласної ради.

Рішення щодо спрямування грошей на потреби військових частин, депутати прийматимуть на сесії обласної ради 21 грудня