|  Автор admin  |  0

12 житомирянок стали жертвами грабіжника. Хлопець протягом двох місяців грабував та бив жінок. Він нападав у під’їздах багатоповерхівок. Парубок знімав золоті прикраси серед білого дня.
На судове засідання прийшли 6-ро потерпілих. Жінки звинувачують саме цього хлопця. Пані Наталія розповідає, що парубок накинувся на неї у під’їзді. Жінка каже, що намагалася дати відсіч нападнику, за це він жорстоко її побив. 
Після годинного судового засідання суддя оголошує перерву в розгляді справи. Захисник обвинуваченого не з’явилася після перерви. Відтак без адвоката підозрюваного Андрія Сівака суд розглядати справу не зміг.
Представник громадської організації каже, що житомирянки повинні вміти дати відсіч нападникам. Вулиці міста недостатньо освітленні, а останнім часом почастішали напади грабіжників на жінок та дівчат. Тому запрошує усіх бажаючих відвідати безкоштовні заняття з карате.   

«Жінки почуваються в небезпеці, тому що нападник, ви бачили нападника, який сьогодні був. Він невеликої статури, молодий хлопчина, який є фізично слабший за його жертв. Але давати опір, то є вже психологічна проблема»,— каже Галина Фесюк, голова громадської організації.

Суд розглядатиме справу Андрія Сівака 12 березня. Парубка обвинувачують за чотирма статтями. Нині хлопець відбуває покарання за вчиненні раніше злочини