|  Автор admin  |  0

У Оліївській ОТГ відбулось засідання постійної виборчої комісії, розглядали питання відкликання 2-х депутатів від села Троковичі Оліївської громади. Одного із них рішенням комісії відкликали. Це Анатолій Мельниченко, секретар Оліївської сільської ради. 

«Ми збирали підписи на підтримку відкликання депутата по нашому округу номер 19 Анатолія Мельниченка. В нас зібрано 77 голосів, підписи, всі є достовірними. Ніяких фальсифікацій не було, ми дуже впевнені в своїх результатах» – розповіла офіційний представник ініціативної групи виборчого округу №19 Оліївської ОТГ Тетяна Зосім.

Згоду на відкликання за народною ініціативою ще однієї депутатки на комісії теж підтримали, однак його має погодити вищий керівний орган партії, від якої її висували. Мешканці кажуть: звертатимуться і туди, аби депутата таки відкликали.
Нагадаємо, понад місяць тому голову Оліївської ОТГ Михайла Скока відкликали депутати громади. Мешканці сіл ОТГ обурилися цим рішенням та розпочали процес висловлення недовіри депутатам. 5-те січня – останній день подачі заяв від ініціативних груп мешканців. Виборча комісія розглядатиме пропозиції від жителів громади про відкликання депутатів по ще 5-ти округах громади