|  Автор admin  |  0

У селі Хажин Бердичівського району ремонтують школу. Уже зремонтували класи та їдальню, утеплили школу, доводять до ладу спортзал, справа – за встановленням нової системи опалення разом із індивідуальним тепловим пунктом. Як тривають роботи – приїхав подивитися голова Житомирської облдержадміністрації.
У гімназії в Гришківцях під Бердичевом на ремонті півприміщення. Завершують утеплювати стіни, причепурили класи, встановили пандуси. Проте за два тижні до початку нового опалювального сезону досі монтують систему опалення. Підрядник обіцяє впоратися до 15 жовтня.
Роботи в школах Бердичівщині профінансовано не повністю, – визнає голова облдержадміністрації.

«Загальна вартість цього проекту – 34 мільйони. На даний момент профінансовано 9 мільйонів. У цьому році ми профінансуємо ще 7 мільйонів. Відповідно, це буде 16, всю іншу суму ми плануємо профінансувати в наступному році. По Хажину питань взагалі по фінансуванню немає, все, що передбачено цей рік буде профінансовано. І по Гришківцях, в принципі, те, що передбачалося на цей рік, воно буде профінансовано. Це будуть перехідні об’єкти на наступний рік» – сказав голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич.

У Житомирській області нині 10 термосанованих шкіл. Разом із утепленням у школах проводять внутрішню реконструкцію