|  Автор admin  |  0

До Житомира приїздив лідер Радикальної партії України Олег Ляшко. Він відвідав Житомирський Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» та привітав його вихованців із святами.

«От бачиш, подарунок такий хороший за те, що ви такі розумники. Дітвора, будьте здорові, ростіть, і подивіться на мене, я теж колись був у дитячому будинку, виховувався, а сьогодні бачите який дорослий, і ще й кажуть розумний, я бажаю, щоб у вас теж все було хорошо, і ніколи-ніколи не опускайте руки, і все буде у вас добре, зрозуміли чи ні? І хорошо вчіться» – сказав лідер Радикальної партії України Олег Ляшко.

«Звідки те сирітство береться? З бідності. Тому ключове – це подолання бідності, щоб ця дітвора, якби хорошо не було в цьому соціальному будинку, а видно що діти доглянуті. Але найкраще дома.

У вас всіх все буде доборе, і сім’я буде. І все коли ви будете вірити в себе, хорошо вчитиметесь, добиватиметесь усього.

Ніхто з них не хоче бути столяром, муляром, металургом, шахтарем, будівельником. Тому що невеликі зарплати. Кожен хоче десь чи мером, чи поліцейським, чи депутатом, чи президентом. А для того, щоб відновити економіку й відновити країну, треба трудові кадри, які будуть отримувати достойну зарплату. Як я із інтернату навчався, вже права тракториста в інтернаті отримав, столяра отримав навики, тому що було трудове навчання. Оцим діточкам теж потрібно давати, щоб діти не були сиротами при живих батьках. Тому я їжджу до них, що вони бачили, що є можливість все-одно всього добиться» – додав лідер Радикальної партії України Олег Ляшко