Шановна батьківська громадо!

Житомирський  місцевий осередок громадської організації «Асоціація керівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста Житомира», Житомирський осередок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» глибоко стурбовані ситуацією, яка склалася навколо дошкільних закладів міста щодо постачання м’яса протягом 2016-2017 років.

До нас, керівників, звертаються батьки з проханням підтвердити або спростувати дану інформацію. Тому вважаємо за необхідне відповісти на запитання: Чи могло так статися в закладі освіти?

Дошкільні заклади міста Житомира безпідставно стали «героями» сюжетів для різних каналів країни, і не зрозуміло з яких причин телевізійні канали стараються підірвати імідж дошкільних закладів не тільки в місті, але й в межах України (знімається в закладі позитивний сюжет, який потім подається на екранах зі спотвореними фактами, які не відповідають дійсності).

За останні роки зареєстрованих випадків харчових отруєнь, які б можна було пов’язати з цим випадком в закладах зафіксовано не було.

Шановні батьки, інформуємо Вас, що керівник кожного навчального закладу міста здійснює щоденний контроль за якістю харчування дітей: від прийняття, збереження, технології приготування страв до видачі готової страви дітям. Продукти, що приймаються в заклади, мають відповідну обов’язкову супровідну документацію згідно чинного законодавства.

 В кожному закладі, де перебувають Ваші діти, створена постійно діюча комісія з питань  контролю за якістю та безпекою харчування, до складу якої  входять відповідальні особи за організацію харчування дітей в закладі, медичні працівники та активні батьки. Про результати контролю за якістю продуктів харчування та продовольчої сировини свідчать акти, які ведуться в кожному дошкільному закладі. Різноманітність та збалансованість харчування забезпечується протягом року, про що свідчать схвальні відгуки більшості батьків.

Шановні батьки! Інформуємо Вас про те, що в місті створюється єдина інформаційна система і на сайті кожного закладу Ви зможете ознайомлюватись з інформацією про наявність продуктів харчування та їх  постачальників у Ваш заклад.

Ми щиро вдячні Вам, батьківській громадськості, за розуміння, підтримку, допомогу, тому що і ВИ батьки і ми керівники, однаково зацікавлені в тому, щоб наші діти споживали якісну їжу, не хворіли і були завжди здорові.

Голова Житомирського осередку ГО «Асоціація працівників дошкільної освіти»

Шиманська Галина Степанівна