До Житомирської міськради надійшла петиція, автор якої просить владу побудувати новий спортзал у ЗОШ №32, адже він визнаний аварійним і діти не можуть займатися спортом.

«Я мати учня, що навчається в ЗОШ №32, хочу привернути увагу до проблеми цього навчального закладу. Це дуже гарна школа. Проте є актуальна проблема – аварійна спортзала. Було дуже багато звернень, петицій та обіцянок щодо побудови нової спортзали для школи №32. Та чомусь все залишається незмінним.

Будівлю старої зали визнано аварійною. Учням ніде займатися спортом. Діти мріють про велику спортзалу та спортивні гуртки. Директор цієї школи Слободянюк Олена Михайлівна неодноразово зверталася з проханнями до міської ради, пообіцяли виділити кошти після будівництва гімназії №3. Проте знову тиша.

Будь ласка, почуйте прохання. Допоможіть нашим дітям реалізувати права, прописані Конституцією України, на зайняття фізкультурою та ведення здорового способу життя», – йдеться у петиції.

Автор петиції Анна Бойченко подала її 12 листопада і з моменту публікації петиція набрала 7 підписів. Але часу ще вдосталь, тому кожен, хто підтримує цю пропозицію, може долучитись до підписання.