«Житомирський бронетанковий завод» за власні обігові кошти розробив модернізацію бронетранспортера БТР-70. Цю машина продемонстрували під час виставки «Зброя та безпека». Про це йдеться на сайті Укроборонпрому.

Оновлена бойова машина – БТР-70Д(GM) отримала нові двигуни від американської корпорації General Motors та бойовий модуль «Дельта» з 23-міліметровою автоматичною гарматою та цифровою системою управління вогнем.

Фахівці «Житомирського бронетанкового заводу» під час модернізації бойової машини зосередились на заміні застарілих радянських двигунів на нові, більш потужні та економічні.

Завдяки новим двигунам GM-6.2 загальна потужність БТР-70Д зросла до 290 к.с., що на 50 к.с. більше за звичайний БТР-70. А максимальна швидкість – на 20 км/год більше, до 100 км/год. Ремоторизація значно підвищила питому потужність БТР, його мобільність на полі бою та надійність бойової машини.

btr70__1__570_321_4_w.jpg

11,6-тонний БТР-70Д(GM) оснащений новим бойовим модулем «Дельта», який озброєний 23-міліметровою автоматичною гарматою та 7,62-міліметровим кулеметом. Новий бойовий модуль за своїм озброєнням перевищує штатне озброєння БТР-70, на який встановлено 14,5-міліметровий та 7,62-міліметровий кулемети. Окрім того, бойовий модуль «Дельта» оснащений сучасною цифровою багатофункціональною системою управління вогнем з тепловізійною камерою, лазерним далекоміром, стабілізатором озброєння та системою захвату та супроводження цілей. Також на БТР-70Д можуть бути встановлені інші бойові модулі, в залежності від бажання замовника.

Загалом БТР-70Д(GM), порівняно із звичайним БТР-70, що стоїть на озброєнні Збройних сил України, має потужніше озброєння, двигун, більшу швидкість та кращу маневреність на полі бою. А використання сучасних бойових модулів дозволяє значно підвищити точність та ефективність вогню за будь-яких погодних умов та часу доби.

btr70__3__1024_576_4_w.jpg