Із 30 листопада по 2 грудня 2018 року у м. Харкові на 12-му Чемпіонаті світу з військово-спортивних багатоборств змагалися 450 спортсменів із 16 країн світу. Змагання відбувалося з розділу «Бойове двоборство», де учасники демонстрували свою майстерність у стрільбі та у всестильовому двобої. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

У напруженій боротьбі, проявивши високу спортивну майстерність та волю до перемоги, українська команда виборола перше місце.

У загальному заліку призові місця розподілились у такому порядку:

Дорослі

Юніори

Юнаки

І місце: Україна

ІІ місце: Азербайджан

ІІІ місце: Білорусь

І місце: Україна

ІІ місце: Уганда

ІІІ місце: Білорусь

І місце: Україна

ІІ місце: Пакистан

ІІІ місце: Азербайджан


«Команду Житомирської області на чемпіонаті представляли вихованці „Школи юних десантників“, які входять до складу Відокремленого підрозділу громадської організації „Всеукраїнська федерація військово-спортивних багатоборств“ у Житомирській області.

15 наших земляків у складі національної збірної команди України гідно представили Житомирщину на чемпіонаті, завоювавши (за результатами двох розділів змагань) 20 нагород, а саме: 8 золотих, 10 срібних та 2 бронзові медалі», – йдеться у повідомленні.

Чемпіонами світу в 2018 році стали: Ратошнюк Віктор, Ющенко Владислав, Заглада Олександр, Науйокас Даріус, Гоменюк Данііл, Ратошнюк Аліна.

Віце-чемпіонами змагань стали: Кучерук Ігор, Іваницький Олексій, Костюк Микита, Кемка Марія.

Призером змагань став Ставський Владислав.

На Всеукраїнському турнірі з військово-спортивних багатоборств, який проходив у ці ж терміни в м. Харкові, команду м. Житомира представляли наймолодші учасники ВП ГО ВФВСБ в Житомирській області – Войтюк Кіріл та Войтюк Данііл, які, виступаючи за правилами змагань у дозованому контакті, проявили власну звитягу та здобули на турнірі відповідно одну золоту та одну бронзову медаль.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів із перемогою.