На Житомирщині триває активна робота з підготовки спортсменів до Олімпійських ігор. На сьогодні перспективи є у спортсмена з вільної боротьби. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

Розвиток цього виду спорту обговорили голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич з президентом Асоціації спортивної боротьби України Олегом Кравченком, головним тренером збірної команди України з вільної боротьби серед чоловіків Русланом Савлоховим та президентом Асоціації спортивної боротьби Житомирської області Бісланом Гелагаєвим.

«Працюватимемо, щоб учасники Олімпіади на Житомирщині були. У вільній боротьбі у нас є один претендент. 17 вересня на міжнародному турнірі з вільної боротьби у Білорусі наш спортсмен Василь Шуптар виборов перше місце. Саме у ньому бачимо майбутнього олімпійця», – зазначив Ігор Гундич.

Керівник області наголосив, що як минулого, так і цього року підтримка спорту дійсно на високому рівні. Крім того, з вересня почалося навчання на спортивному відділенні у ліцеї для обдарованих дітей, у тому числі й на напрямку боротьби.

На сьогодні навчанням вільної боротьби в області охоплено 1243 особи, з якими займається 48 тренерів.

vilnaborotba__1__707_432_4_w.jpg

vilnaborotba__2__707_452_4_w.jpg

vilnaborotba__3__707_437_4_w.jpg