У Житомирському академічному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги 7 лютого відбувся соціальний концерт студії «Квартал 95». Безкоштовний виступ передував комерційному і зібрав повну залу. Не лише молодь та студенти, а навіть люди похилого віку прийшли посміятись із жартів найпопулярніших гумористів країни. За кулісами Володимир Зеленський зізнається, що такі виступи не займають багато часу в акторів, а для публіки це може стати навіть шансом вийти із депресії.

«Загалом ми проводимо безкоштовні концерти вже дуже багато років. Ми завжди це робимо, тому що можемо собі це дозволити. Ми приїжджаємо в місто, ми знімаємо залу в оренду, то чому не подарувати людям концерт? Врешті-решт, для нас це просто плюс дві години роботи, а для людей – це моменти, які дають можливість вийти з депресії. Ми отримуємо фідбеком дуже класні емоції, які ще раз підтверджують, що ми робимо це не дарма. Ми запланували у цьому турі три частини. Перша частина у грудні включала 11 міст, друга частина – зараз, третя частина відбудеться у березні, паузи між частинами потрібні для зйомок», – зазначив Володимир Зеленський.

Попри те, що концерт безкоштовний, за словами акторів, він аж ніяк не є агітацією, адже подібні виступи проводяться здавна.

«Ми вважаємо, що наші концерти – це не агітація. Ви самі бачили емоції і враження людей від нього. Ми нормально реагуємо на величезну кількість фейків, бруду, і я вам чесно скажу: реакція людей у соцмережах, рейтинги – говорять про те, що все оте, вибачте, що не тоне, повертається проти цих персонажів, ну, ще раз подадуть на мене до суду, ну, й добре», – додає Зеленський.

Більша частина гумору студії політична, але про політику актори говорять неохоче і жартома. Єдине, про що просять громадян – це прийти на вибори і висловити свою позицію, не важливо, якою вона буде.

«Я вважаю, що це особисте рішення кожної людини, це потрібно тому, кому потрібно. Я не хочу наказувати всій країні і займатись популізмом. Я вважаю, що кожен громадянин цієї країни повинен, як мінімум, прийти, а там уже, хто що хоче – це таке, у всіх різне меню, всі пропонують, а люди що хочуть – нехай обирають. Я вважаю, що нас із вами очікує рекордна явка на виборах, я не кажу про результат, а лише про явку, і це дуже круто для нашої країни», – каже артист.

Зазначимо, за даними січневих соціологічних опитувань, Володимир Зеленський очолив рейтинги президентських перегонів. Експерти сходяться на думці, що успіх артиста – в нестандартному підході. Він не агітує, натомість намагається працювати разом із українцями. Яскравий приклад – спроба разом створити передвиборну програму в соціальних мережах, до обговорення якої вже долучилося півмільйона співгромадян.

Втомлені актори не приховують позитивних емоцій на обличчі і зізнаються, що реакція нашої публіки їм припала до вподоби.

«Дуже тепла публіка, звичайно, наприкінці ми не можемо собі дозволити сказати: «Ось ми, ну ж бо, встаньте». Проте люди самі встають наприкінці концерту, навіть коли ще не завершилась фінальна пісня. І, звичайно, для нас це найбільша нагорода», – зізнаються актори.

Нагадаємо, що «Квартал 95» активно підтримує та часто відвідує житомирську 95-ту окрему десантно-штурмову бригаду Високомобільних десантних військ. Вони часто допомагають військовим на Сході. У травні 2017 року артисти «Квартал 95» відвідали військовослужбовців 95-ї бригади. Без сценічних костюмів, декорацій, концерту, а просто для зустрічі: артисти приїжджали поспілкуватися. Такий формат зустрічі для артистів дає можливість почути військових і допомогти. А в грудні того ж року артисти «Кварталу 95» записали відеозвернення, в якому привітали 95-ту бригаду з 25-ю річницею створення та висловили свої найщиріші побажання десантникам.

zelenskiyintervyu0702__1__1600_1067_4_w.jpgzelenskiyintervyu0702__2__1600_1067_4_w.jpgzelenskiyintervyu0702__3__1600_1067_4_w.jpgzelenskiyintervyu0702__4__1600_1067_4_w.jpgzelenskiyintervyu0702__5__1600_1067_4_w.jpgzelenskiyintervyu0702__6__1600_1067_4_w.jpgzelenskiyintervyu0702__8__1600_1067_4_w.jpgzelenskiyintervyu0702__9__1600_1067_4_w.jpgzelenskiyintervyu0702__10__1600_1067_4_w.jpg