Будівництво спортивного майданчика «Здорове навчання – здорове дозвілля», одного з проектів Бюджету участі, який переміг під час загальноміського голосування у 2017 році, завершилось. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

«На сьогоднішній день виконано всі роботи, які були закладені в проектно-кошторисній документації, – демонтовані старі конструкції майданчика, завезено щебінь, зроблена бігова доріжка, на якій встановлений бордюр жорсткий (цементний), а от у місцях, які особливо травмонебезпечні при русі дітей по біговій доріжці, встановлений резиновий бордюр для того, щоб не було травматизму. Також  на стрибковій ямі є гумовий бордюр. Облаштований волейбольний майданчик із резиновим покриттям, який може також використовуватися як тенісний корт», – зазначив заступник директора з господарської роботи Володимир Пшеничний.

Реалізація проекту «Здорове навчання – здорове дозвілля» надасть можливість учням не лише повноцінно займатися на уроках фізичної культури, а й усім категоріям населення фізично розвиватися й проводити культурне дозвілля в позаурочний час, – вважає автор проекту Надія Стойкова.

З інформацією щодо проекту «Здорове навчання – здорове дозвілля» (опис проекту, звітні матеріали, документи щодо реалізації) можна ознайомитися на сайті Бюджету участі за посиланням.

 kolegium1711__1__1024_678_4_w.jpgkolegium1711__2__1024_678_4_w.jpgkolegium1711__3__1600_1067_4_w.jpg