На засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради 5 грудня, під час розгляду  програми розвитку міського громадського транспорту м. Житомира на 2016-2019 роки, один із членів виконкому поцікавився, яка наразі ситуація з валідаторами. Профільний заступник міського голови пояснив, що на даний момент відбувається поставка валідаторів, які будуть встановлені на другі двері тролейбусів.

«Валідатори, які придбані, стовідсотково встановлені, є ще допоставлення, але не оплачені, відповідно не змонтовані частини обладнання. На сьогоднішній день у всіх тролейбусах лише по одному, це був перший етап, ми так планували, щоб люди поступово освоїлись у цьому. Зараз же триває поставка другої партії обладнання, які мають бути змонтовані відповідно на другі двері. Відповідно із збільшенням кількості людей, які будуть оплачувати безготівково, всіх пропускати через одні двері буде складно і практично неможливо», – відповів Дмитро Ткачук.

А ось ситуацію з валідаторами, які надавались в оренду маршруткам заступник пояснив таким чином: «Вони були передані, отримували орендну плату. На сьогоднішній момент вони до випуску карти житомирянина були законсервовані, але будуть повернуті. Вони на балансі КП “Житомиртранспорт”. Можуть бути з нового року вже повернуті, можуть бути», – сказав Дмитро Ткачук.