23 роки роботи у Бердичівському управлінні Державного казначейства – і нарешті заслужений відпочинок: начальник установи Тетяна Шевчук пішла на пенсію. Однак жінка продовжує бути членом виконавчого комітету Бердичівської міської ради, де на його засіданні 8-го лютого її привітали із таким рішенням.

«Вона його створила, як і створила колектив, вона заслуговує на велику повагу», - говорить міський голова Василь Мазур.

«Я працювала так, щоб не було соромно дивитись вам у очі», - каже пані Тетяна.

Під час виконкому повідомляють: приміщення психо-неврологічного диспансерного відділення за вулицею Шевченка, 22 перевели у приміщення відділення переливання крові на Житомирській, 43. Там, кажуть, є індивідуальне опалення, що дає можливість зекономити кошти на комунальні послуги. Такий крок, розповідають, дає змогу деяким громадським організаціям міста змінити так звану постійну базу дислокації.

«У нас просить міський територіальний центр передати в оренду частину нежитлової будівлі, площею 487 квадратні метри, для міського територіального центру», - каже головний лікар Бердичівської міської лікарні Лариса Бабікова.

«У нас функціонували громадські організації, які мали підтримку з міського бюджету. Це «Насіння надії» і «Промінчик», які займаються проблемами дітей-інвалідів. Це денне перебування. У зв’язку з тим, що ми не маємо права фінансувати дані громадські організації, потрібно розширити бюджетні організації. З метою цього на наступну сесію виноситься 2 питання: про розширення діяльності стаціонару денного перебування в територіальному центрі і про зміну положення центру реабілітації по Лупова. Там і там вводяться денні стаціонари, де можна буде отримати ті ж послуги, що і в зазначених громадських організаціях», - розповіла заступник міського голови Валентина Адаменко.

Разом з тим у місті готуються до виборів Президента, що відбудуться 31-го березня. Офіційно вже визначено місця проведення публічних масових заходів передвиборчої агітації. Це Площа Центральна та Площа Мистецька біля Палацу культури імені О. Шабельника і 2 його зали. У місті проводитимуть заходи для забезпечення роботи 34-х виборчих дільниць.

«1 дільниця змінить своє місце розташування. Мова про ту, що знаходилась раніше в приміщенні «Бердичів меблі», там приміщення, в якому неможливо провести вибори. Її перенесли в приміщення автошколи. Ті виборці, хто голосував в автошколі, тепер голосуватимуть у приміщенні ЗОШ № 6», - зазначила керуюча справами міськвиконкому Надія Мохно.

Разом з тим бердичівлян запрошують на найближчі міські заходи: 13-го лютого о 15-ій годині проведуть вечір пам’яті. а 15-го лютого о 10-ій годині біля меморіалу загиблим воїнам-афганцям - мітинг-реквієм. Обидва заходи – у знак пам’яті про загиблих воїнів на територіях інших держав.