У соціальних мережах почали обговорювати неадекватну поведінку водія маршруту №53-А. Житомирянка Валентина Суходольська написала, що подія трапилася 18 вересня, водій хамовито накинувся на пенсіонерку, хапав за руки та кричав на неї.

«Не можу мовчати, бо серце болить і щемить, коли таке бачу. Сьогодні, 18.09.2018р., я зі своєю дитиною їхала в маршрутці №53-А. Зайшла жіночка-пенсіонер. Чоловік, який сидів на першому сидінні біля водія, по-хамськи схопив за руки і каже: „Покажіть пенсійне!“ Вона зніяковіла відповіла, що пройде до салону, тоді знайде і покаже. Він, нахабно штовхаючи мене з дитиною, направляється за жінкою, відповідаючи, що не поїдемо, поки жінка не знайде пенсійного. Чоловік став над нею і чекав, поки бідолашна тремтячими руками, перевертаючи все в сумці, знайде те посвідчення. Не витримав пасажир: почав кричати, до чого той жінку доводить, і показав своє посвідчення, хто він такий.

Цей нахаба, щоб не сказати по-іншому, заспокоївся і спокійнісінько сів на місце водія і поїхав. Я в шоці!!! До чого ми котимося! Як можна ставитися так до людей! Якщо ненавидиш людей, шукай роботу, де їх немає. Скидаю фото (неякісне, бо далеко і була з дитиною, не могла сфотографувати) – може, начальство впізнає його і по голівці не погладить», – написала Валентина Суходольська.

Керівництвом Житомирського ТТУ були перевірені факти та взяті пояснення у водія автобуса. Він свою провину визнав. Наразі вже підписані документи на його звільнення.

«Щиро прошу вибачення у пасажирів, що постраждали та стали свідками цієї неприємної ситуації. Насправді соромно, що серед водіїв знаходяться такі, які ображають наших пасажирів і псують репутацію підприємства. Така поведінка є неприпустимою. Я сподіваюся, що такого більше не повториться. Проте, якщо станете свідками подібної ситуації – усе фіксуйте і одразу звертайтеся до трамвайно-тролейбусного управління. Будемо реагувати», – розповів начальник КП «ЖТТУ» Євгеній Демчик.

42058972_344414219696972_285831529542713344_n_960_745_4_w.jpg