Жителів Радомишильської ОТГ закликають вийти на акцію протесту проти закриття в місті пологового відділення та підписати електрону петицію.

Ми вже раніше писали про те, що   "У Радомишлі планують закрити пологове відділення"

Відповідно не всі жителі громади в захваті від подібних рішень влади. Задля вирішення такого важливого питання було навіть створено та зареєстровано відповідну петицію на сайті  Радомишильської громади

Шановна громадо! На засідання депутатів Радомишльської ради 06.03.2019 року від головного лікаря Радомишльської ЦРЛ Вітінської Н.В. була подана заява про закриття пологового відділення. В зв'язку з тим, що відсутній лікар-неонатолог та знижений показник народжуваності, що суттєво впливає на кваліфікацію медичних спеціалістів даного відділення. Така заява є не припустимою. Деякі населенні пункти району знаходяться на відстані понад 20 кілометрів і затримка приїзду та доставлення породіль до лікувальних закладів інших районних центрів може мати негативні наслідки. А тому, просимо провести громадські слухання по даному питанню. Запросити на зустріч з громадою керівників: міста, району, районної державної адміністрації, представників обласного управління охорони здоров'я. Підготувати дані щодо виділення та отримання коштів на ЦРЛ в тому числі і на пологове відділення ( заробітна плата, медикаменти, капітальний ремонт, придбання обладнання, заявки, кількість перебуваючих на обліку та наявність породіль, які народжували поза межами Радомишльської ЦРЛ та причини, тощо ( за останні 5 років). Надати інформацію про кількість інтернів, які проходили практику та причини не залишення (за останні 5 років). Підготувати та надати пропозиції розв'язання даного питання та поліпшення умов пологового відділення. Пологове відділення при Радомишльській ЦРЛ має бути!

На момент написання матеріалу було зібрано 47% підписів від необхідної кількості.

Дехто з жителів пішов радикальнішім шляхом та закликав земляків принаймні не мовчати.

Ну що, радомишляни? Готові до протесту? Давайте скажемо "керманичам" НІ закриттю пологового будинку! Увага! Треба реєструватися на сайті нашої ОТГ. Але якщо вам не все-одно, ви ж не полінуєтесь це зробити, правда?

 

Коментарі: