В Малин планує завітати відомий журналіст та телеведучий Костянтин Грубич, що відомий своїм спецпроектом - «Польова кухня». Телеведучий разом з своєю польовою кухнею вирушає чим далі від Києва, щоб за смачною стравою поговорити і допомогти жителям вирішити їх проблему. А глядачі телеекрану зможуть побачити не лише рецепт фірмової страви регіону, але матимуть рецепт вирішення проблем.

Цього разу журналіст вирішив завітати до Малина та допомогти вирішити питання підвозу мешканців міста на першу електричку.

«В нас, в першу чергу, не кулінарний проект. Для мене це можливість поспілкуватися з людьми, почути їхні чаяння і спробувати дати рецепт вирішення цих негараздів. Мені здається, що якщо спочатку нагодувати людей, вийде більш відверта розмова. І хоча кожен розповідає про свою маленьку проблему, вона є близькою для багатьох українців в інших куточках країни», - коментує Костянтин Грубич

Правда не всі в місті зраділи можливості зварити смачну страву разом з відомим шоуменом. Бачення та думки малинчан розділилися. Де хто встав на захист свого однопартійця перевізника, а активна частина містян апелювала про необхідність вранішнього маршруту.

Таким чином,  якщо «Польова кухня» все ж таки заває в гості д Малина, глядачі отримають 2 рецепти: найсмачнішої місцевої страви і вирішення реальної людської проблеми. Дореіі кожен бажаючий може  запросити Костянтина Грубича та команду ТСН.Тиждень до свого міста.

 

Коментарі: