Упродовж останніх трьох років 63 родини, які проживають та працюють у сільській місцевості, отримали пільгові кредити за програмою «Власний дім». Сім’ї отримали можливість придбати, побудувати та реконструювати власне житло під мінімальні відсотки річних. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

Такі дані надає обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі за 2016-2018 рр. дії програми «Власний дім».

Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, яка за ініціативи голови ОДА Ігоря Гундича отримала «друге дихання», з кожним роком набуває все більшої популярності.

«Так, за інформацією фонду, у 2016 році пільгові кредити за програмою „Власний дім“ надали 16 родинам, у 2017 році – 18 сім’ям.

А вже цьогоріч комісія погодила 34 пільгові кредити для придбання, будівництва та реконструкції власного житла у сільській місцевості. Із них 29 родин вже отримали кредити, інші сім’ї ще оформлюють відповідні документи для купівлі чи будівництва свого дому.

Загалом родини Житомирщини, які упродовж трьох останніх років скористались програмою „Власний дім“, отримали пільгові кредити на суму 8 млн 885 тис. грн.

Наразі до обласного фонду надійшло ще 5 заявок на пільгове кредитування будівництва, придбання та реконструкції житла від жителів області, які проживають та працюють у сільській місцевості», – йдеться у повідомленні.

Кредит надається терміном до 30 років під 0-3% річних у таких розмірах:

  • до 300 тис. грн – для будівництва житла;
  • до 200 тис. грн – для придбання житла;
  • до 150 тис. грн – на ремонт чи реконструкцію житла.

Щоб отримати кредит, потрібно подати заявку та необхідні документи до «Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» за адресою: майдан Корольова, 12, каб. 510, 512. Довідкова інформація за телефоном: (0412) 42-16-06.

Нагадаємо, 8 жовтня комісія під керівництвом Ігоря Гундича погодила надання ще 2 пільгових кредитів на придбання житла.