На розгляд Житомирського виконкому 18 липня було винесене питання про встановлення нічного тарифу у комунальному транспорті не з 23-ї години, а з 21-ї. Це пов'язано з тим, що нічна схема руху запускається о 21-й годині, тому саме з цього часу управління транспорту та зв'язку міської ради хотіло застосовувати нічний тариф. Також причиною для цього назвали недотриманння перевізниками графіку.

«Визначити нічним часом роботи електротранспорту період з 21-ї години вечора до 6-ї години ранку. Суть у тому, що в попередньому рішенні з 23-ї години був встановлений нічний час роботи. Це пов'язано з тим, що є чимало нарікань на роботу приватного транспорту і фактично після 22-ї години їх залишається третя частина, тому ми вирішили підсилити комунальним транспортом і ввести нічний тариф з 21-ї години», – зазначив заступник начальника управління транспорту та зв'язку міської ради Валентин Васянович.  

Проте така пропозиція викликала обурення у багатьох членів виконкому. Адже зміна на більшості підприємств закінчується після 21-ї години, а нічний час у державі розпочинається о 22-й.

«На більшості підприємств зміна закінчується о 21-й годині. І що ми робимо? Людям, які працюють, платять податки, ми кажемо: „Ось вам, отримайте!“, ну, совість є? Замість того, щоб „нагнути“ маршрутників, перевіряти, як вони їздять, замість того, щоб примусити їх все виконувати, поставити трекери, ми з ними не можемо розібратися. Зате ми можемо розібратися з людьми, які стоять над станком і працюють», – обурювався член виконкому Руслан Годований.

Рішення підтримали лише 12 членів виконкому із необхідних 13.

djhiew_jiew_uwf_ohjl_fk__2__1600_1067_4_w.jpgdjhiew_jiew_uwf_ohjl_fk__3__1600_1067_4_w.jpg

Коментарі: