У п'ятницю, 16 листопада, в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відкрили курс з бойового мистецтва тхеквондо, який викладатиме майстер всесвітньо відомого єдиного навчального центру тхеквондо Кукківон (Сеул, Республіка Корея) пан Лі Дже Су. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

«Майстер Лі Дже Су приїхав на запрошення Міністерства оборони України, а сам курс запроваджується за безпосередньої підтримки уряду Республіки Корея. Офіційну частину відкриття курсу розпочав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг-Гу, який подарував українським військовим захисне спорядження для проведення тренувань з тхеквондо», – йдеться у повідомленні.

З вітальним словом також виступили посадовці Міністерства оборони України, Житомирської міської ради та Житомирської обласної державної адміністрації.

thekvondo__1__1600_1060_4_w.jpg

thekvondo__2__1600_1060_4_w.jpg

thekvondo__3__1600_1060_4_w.jpg

thekvondo__4__1600_1060_4_w.jpg

thekvondo__5__1600_1060_4_w.jpg

Довідково: тхеквондо – не тільки бойове мистецтво, олімпійський вид спорту чи система протидії противнику без застосування зброї, а й система виховання, що сприятиме розвитку морально-вольових якостей майбутніх офіцерів. Заняття з тхеквондо формують твердий характер, стійкість і витривалість, сприяють виробленню самодисципліни і розвитку фізичних бойових якостей, необхідних для досягнення як життєвих, так і військових цілей. Курс тхеквондо ставить на меті формування людей, здатних захищати себе, своїх ближніх та Батьківщину.