З нагоди святкування Дня захисника України 13 жовтня о 08:00 розпочнеться святкове проходження механізованої колони Збройних сил України та інших силових відомств. У колоні буде представлено близько 60 зразків озброєння та спеціальної техніки, а саме: БТР, Краз, Спартан, Козак тощо. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

«Рух колони розпочнеться від 95-ї окремої десантно-штурмової бригади (Богунія) за маршрутом: проспект Миру – проспект Незалежності – вул. Вокзальна – вул. Вітрука – вул. Ціолковського – вул. Селецька – Смолянське військове кладовище, де учасники ходи вшанують загиблих побратимів. Продовжиться рух колони через площу Смолянську – вул. Велику Бердичівську і завершиться на майдані Соборному», – йдеться у повідомленні.

З 10:00 до 11:00 на майдані Соборному відбудеться нагородження та вшанування кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону.

Участь в урочистостях візьмуть представники 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, 199-го Навчального центру ДШВ, 135-го окремого батальйону управління, 148-го окремого гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону, Житомирського військового інституту, полку національної гвардії України та Державної прикордонної служби.

Нагадаємо, що виконком затвердив план проведення заходів з нагоди відзначення Дня Захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови в місті Житомирі. План заходів члени виконкому затвердили під час чергового засідання виконкому.

img1539089025_848_1200_4_w.jpg