У Житомирському академічному музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги 11 січня 2019 року о 18:00 відбудеться щорічний урочистий, святковий і благодійний вечір колядок та різдвяних вінчувань. Про це повідомляє прес-служба Житомирської єпархії.

«Традиційний для багатьох житомирян благодійний захід відбудеться уже восьмий рік поспіль. Різдвяний вечір відпочинку за підтримки Житомирської єпархії є постійною ініціативою Високопреосвященнішого Никодима митрополита Житомирського і Новоград-Волинського.

Оскільки вечір колядок благодійний, будуть збирати кошти на літній оздоровчий відпочинок дітей військовослужбовців, які загинули в зоні АТО, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», – йдеться у повідомленні.

Щорічно Житомирська єпархія нагадує житомирянам не забувати різдвяні традиції наших предків, а це: відвідини літургії у день свята Христового Різдва, вшанування Народженого Спасителя різноманітними колядками і вінчуваннями, що передаються з покоління в покоління, а також виявлення любові, турботи і милосердя до тих, хто цього потребує.

Запрошуємо усіх житомирян та гостей міста відвідати вечір різдвяних колядок, разом прославити величне торжество Різдва Христового та долучитись до благодійної акції.

Коментарі: