У четвер, 7 лютого, до поліції надійшли повідомлення про хуліганські дії, вчинені невідомими біля та в адміністративній будівлі Житомирської облдержадміністрації та поблизу приміщення офісу однієї із політичних сил. Вказані діяння задокументовані. Попередня кваліфікація подій – хуліганство. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

«Близько 10:00 поблизу будівлі Житомирської облдержадміністрації розпочалася незапланована акція представників громадських організацій.

Пікетувальники чисельністю близько 150 осіб намагалися увійти у приміщення установи, де проходила сесія обласної ради. У цей час невідомими було пошкоджено скло у вікні вхідних дверей облдержадміністрації. Також згодом за участі ініціативної групи від прибулих активістів було зафіксовано штовханину та сутичку у приміщенні сесійної зали», – йдеться у повідомленні.

Через певний час до поліції також надійшло повідомлення про хуліганські дії із використанням піротехнічних засобів поблизу офісу однієї з політичних партій.

На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи, працівники яких задокументували усі обставини.

За вказаними фактами розпочато кримінальні провадження за ст. 296 (Хуліганство) ККУ. Триває з’ясування усіх обставин та встановлення причетних осіб.

politsiya0802__1__774_1032_4_w.jpgpolitsiya0802__2__900_1200_4_w.jpgpolitsiya0802__3__1200_724_4_w.jpg