Житомирський міськвиконком 18 липня списав дві аварійні труби на непрацюючих котельнях міста. Споруди знаходяться у центрі міста та несуть небезпеку для здоров'я житомирян. Також директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин пообіцяв винести на наступний виконком питання щодо котельні на вул. Космонавтів, 44.

«Сьогодні ми виносимо на ваш розгляд питання про списання двох аварійних труб на вже виведених з експлуатації котельнях міста Житомира. Це димова труба по Київській, 60, центр міста на розі вулиць Хлібна – Київська. Вона вже частково демонтована. Для того, щоб унеможливити аварійну ситуацію, потрібно її демонтувати. Ця котельня вже винесена на розгляд для подальшої передачі в оренду, остаточна вартість – 4 тис. 506 грн.

Другий об'єкт – димова цегляна труба по вул. Східній, 68. Вона вже має висновок про неможливість її подальшої експлуатації. Є розлом труби зверху на 1/3. Тому її терміново необхідно демонтувати, адже на відстані 30 м знаходиться дитячий садочок. Почала падати труба на котельні по вул. Космонавтів, 44. Тож на наступний виконком ми також винесемо дане питання. Це діюча котельня у центрі кварталу, тому довелося в аварійному плані зробити демонтаж. Залишився тільки фундамент, але до початку опалювального сезону потрібно поставити нову трубу», – повідомив директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

Коментарі: