Опалювальний сезон у Житомирі розпочнуть орієнтовно із 17 жовтня. Таке рішення прийняли на виконкомі у вівторок, 10 жовтня. Саме в цей день централізоване теплопостачання міста розпочнеться лише за умови, що середня добова температура буде нижче 8 градусів за Цельсієм. Це рішення дозволить прийняти на роботу сезонних працівників.

«Пропонуємо 17 жовтня, адже саме з цієї дати буде підстава нараховувати пільги та субсидії, в тому числі і приватному сектору забудови. Що стосується саме житлового сектору, то там проводиться побудинковий облік і нарахування ведеться, навіть якщо опалювальний сезон передбачувано починається з лікарняних і дитячих закладів, шкіл, то житловий фонд послідовно буде включатись, неодночасно, але нарахування йде з моменту, коли будинок підключений до опалення. Заходи по підготовці до зими виконані повністю, що стосується комунальних підприємств. Разом з тим у нас є затримка по монтажу тепломережі в північно-західних мікрорайонах, де розташовані Польський бульвар та Сурина Гора (Маликова). Підрядник, який виграв Європейський тендер, дещо затримується з виконанням робіт, але ми плануємо, що ці будинки будуть підключені від іншої котельні», – розповів начальник управління комунального господарства міської ради Олександр Марцун.

Проте міський голова попросив не панікувати, адже інша компанія уже приступила до виконання робіт і пообіцяла справитись до 15 жовтня.

«Не лякайте людей, я думаю, що будинки будуть підключені по тій теплотрасі, яка запланована, там дійсно підрядник затягнув із виконанням цих робіт. Взяли іншу компанію. Сергій Миколайович контролював ці питання особисто. До 15 жовтня вони мають завершити. Встигаємо до опалювального сезону запустити по новій трасі», – зазначив Сергій Сухомлин.

vikonkom10__4__1600_1067_4_w.jpg