У Житомирі розпочато підготовку до зимових свят, адже вже за 2 тижні в місті відбудеться урочисте запалення новорічної ялинки. Цього року головний майдан міста прикрашатиме «жива» ялинка. Раніше дерево росло на території дитячого садочка №37 «Ластівка», але ще влітку дирекція ДНЗ звернулася до Комісії з обстеження зелених насаджень при міській раді з проханням видалити дерево, оскільки воно заважало комунікаціям. Після висновків комісії було прийнято рішення – зрізати лісову красуню. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

«Хочеться, щоб дерево, яке росло десятиліттями, потішило житомирян на свята. 15-метрову красуню будуть встановлювати на головній площі. Прикрашати ялину будуть різнокольоровими іграшками та гірляндами. Як на мене, „жива“ ялина – символ різдвяних свят та потіха дітлахам», – розповідає секретар міської ради Наталія Чиж.

До новорічних та різдвяних свят у місті буде організовано безліч яскравих  заходів, де кожен – і дорослий, і малий – зможе знайти для себе щось цікаве та незвичайне.

«Наближаються свята, та ми розуміємо, що країна переживає непрості часи. У ці різдвяні дні ми маємо об’єднатися в одну велику родину та підтримати українські традиції. Недарма цього року новорічна програма має назву: „Казкове багаття від Миколая до Водосвяття“», – зазначає Наталія Чиж. – Ми прагнемо, щоб кожен житомирянин, вийшовши в місто, відчув справжній дух новорічних та різдвяних свят. Заради об’єднання у ці свята вулицями міста пройде святкова хода з різдвяними зірками за участі представників усіх християнських релігійних конфесій та житомирян. Адже сила держави, як і кожного міста – у єдності громади».