Заступник міського голови Вікторія Краснопір 12 листопада провела організаційне засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора ліцею №25 м. Житомир. У засіданні взяли участь 15 членів конкурсної комісії із 16 (до складу конкурсної комісії увійшли 4 керівника загальноосвітніх навчальних закладів міста, по 4 представники від батьківської громадськості, педагогічного колективу ліцею №25, директор та фахівці департаменту освіти міської ради). Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Вікторія Краснопір зазначила: «Нам потрібно спрацювати якісно, об’єктивно, щоб на посаду керівника житомирського ліцею №25, одного із найкращих загальноосвітніх закладів у нашому місті, обрати сучасного, креативного, цілеспрямованого керівника. Маємо зберегти спадковість традицій ліцею та його подальший розвиток з урахуванням суспільних запитів».

img1542104469_1024_678_4_w.jpg

За підсумками організаційного засідання було обрано лічильну комісію у складі 3-х осіб – по одному від представників ліцею №25, батьківської громадськості, керівників закладів загальної середньої освіти. Також після обговорення члени комісії вирішили проводити письмовий іспит кандидатів на посаду протягом 2-х годин шляхом письмового тестування і вирішення 2-х ситуаційних завдань на знання трудового законодавства та основ педагогіки. Після письмового іспиту кандидати презентуватимуть перспективний план розвитку навчального закладу (до 30 хвилин триватиме презентація та до 30 хвилин – запитання від членів комісії до кандидата).

img1542104493_1024_678_4_w.jpg

Якщо Ви маєте освіту відповідного рівня, необхідний педагогічний досвід, стратегічне бачення розвитку ліцею №25, розумієтеся на освітньому менеджменті, енергійні, креативні та знаєте як впровадити в освітньо-виховний процес ефективну модель взаємодії „учень – батьки – вчитель“, не зволікайте, подавайте документи! Прийом документів для участі у конкурсі на посаду директора ліцею №25 триватиме до 28 листопада. З умовами участі у конкурсі можна ознайомитися тут.