У Житомирі 18 липня члени виконавчого комітету дали дозвіл на видалення двох дерев, які знаходяться на вул. Київській, 40.

«Вашій увазі представляється проект рішення щодо видалення зелених насаджень, які знаходяться на вул. Київській, 40. Це дві липи, одна з яких знаходиться в незадовільному стані. Відновлювальна вартість нарахована у сумі 6 тис. 391 грн 20 коп. Сьогодні тут присутній представник ТОВ „Полісся Інвестбуд“, який може пояснити, чому саме ці насадження треба видаляти. Також є погоджений проект заїзду усіма інстанціями, які погоджували даний заїзд. Вони бачили, що ці дерева будуть дійсно заважати, тому що на цьому тижні туди має заїжджати великогабаритний транспорт. Навіть буде зніматися частина паркану», – доповіла головний спеціаліст відділу екології КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» міськради Тамара Барановська.

img_8645_1600_1067_4_w.jpg

Зі свого боку представник компанії забудовника пояснив, навіщо потрібно зрізати дерева.

«Насправді габаритний транспорт буде заїжджати один раз. Цей транспорт на дуже широкому траку. Машина навіть не влізе у ворота. Їй потрібно один раз заїхати та виїхати. Але потім ми висадимо нове дерево. Якщо ми не зріжемо це дерево, а, можливо, і перенесемо ворота в інше місце, то там будуть заважати вже інші дерева», – пояснив представник компанії забудовника.

Члени виконкому почали обурюватися тим, що потрібно зрізати дерева для того, щоб один раз заїхав транспорт, та заслухали директора КП «Зеленбуд», який розповів, скільки дерев було видалено та висаджено.

Попри всі суперечки, члени виконкому проголосували за дане питання, тим самим дозволили зрізати дерева.

img_8647_1600_1067_4_w.jpg

Коментарі: