Виконком вирішив, що багатодітній мамі, якій ніде жити і немає що їсти, вистачить 4 тис. грн. Саме таку заяву зробила під час засідання виконкому, яке відбулося 18 липня, активістка Галина Чижова.

aktivisti_vikonkom_20181807__6__1600_1067_4_w.jpg

«Зі мною прийшла молода мама, яка подавала заяву 15 квітня на отримання матеріальної допомоги. Чомусь виконком вирішив, що багатодітній мамі, якій ніде жити і немає що їсти, вистачить 4 тис. грн. Ви отримуєте допомогу по 100 тис. грн, а мамі дали лише 4 тис. Ми ходили по кабінетах, просили допомоги, але ніхто не допоміг», – заявила активістка Галина Чижова.

Секретар міської ради Наталія Чиж заперечила і сказала, що виплати матері здійснювалися, плюс до всього вона ще й отримала прописку.

«Неправда. Це завдяки нам ця мама отримала прописку, всі виплати на одну дитину, на другу. Наші працівники були у неї вдома, допомогли всім, чим треба, завезли ліжечко, відремонтували розетки», – сказала Наталія Чиж.

aktivisti_vikonkom_20181807__4__1600_1067_4_w.jpg

Згодом у діалог втрутилася і сама мама дітей. «Мої діти живуть у відсирілій хаті», – сказала Оксана Щипанська.

«Скажіть, будь ласка, в 2018 році скільки ви отримали матеріальної допомоги?», – запитала Наталія Чиж у Оксани Щипанської, на що та їй відповіла, що 154 тис. грн.

aktivisti_vikonkom_20181807__3__1600_1067_4_w.jpg

«Крім того, ви отримали прописку, матеріальну допомогу та виплати на дітей. Я хочу повідомити, що у нас мало таких випадків, коли виділяються настільки великі кошти. Дуже багато є звернень громадян з дітками, молодих мам, переселенців. Члени виконкому намагаються допомогти кожному», – зазначила Наталія Чиж.

Через деякий час мама заявила, що допомогу вона отримала в сумі 4 тис. грн.

«Ви отримали 18 тис. грн, плюс 4. Це мало, скажіть, будь ласка?» – запитала Наталія Чиж.

«Вона більше року знімала квартиру!» – відповіла активістка Галина Чижова.

На питання міського голови, чи працювала багатодітна мама за весь період проживання в Житомирі, відповіла, що ні.

«Коли ви приходили до мене, ми пропонували вам можливість надання кімнати в гуртожитку і т.д. Ви тоді відмовилися, сказали, що вам треба квартира або виплати. Що я ще можу зробити? Тобто людина хоче чи дуже великі кошти, чи квартиру відразу, але у нас дуже велика черга.

А ви, Галино Харитонівно, сказали, що лише минулого разу за розмитнення свого автомобіля заплатили близько 800 тис. грн. Допоможіть людині. Якщо ви така сердобольна, то купіть наступного разу замість машини квартиру цій мамі», – сказав міський голова Сергій Сухомлин.

Далі між членами виконкому і активісткою виникла словесна перепалка, але попри все, вона все-таки покинула зал засідань.

aktivisti_vikonkom_20181807__2__1600_1067_4_w.jpg

Коментарі: