У Високівській ОТГ завершується реалізація проекту щодо створення нового освітнього простору у гімназії. Роботи виконує та ж сама підрядна організація, що і в гімназії №3 міста Житомира, а тому громада матиме житомирську гімназію №3 в мініатюрі. Інформує прес-служба Житомирської ОДА.   

Про це сказав 4 грудня голова Високівської ОТГ Микола Бардук під час засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини.

«Наймасштабніший проект цього року, адже ми стараємося йти у ногу з часом, – це створення нового освітнього простору у Високівській гімназії в рамках проекту „Нова українська школа“. Міський голова Сергій Сухомлин розповідав про гімназію №3 міста Житомира і я хочу сказати, що після завершення реалізації проекту у нас в громаді це буде гімназія №3 в мініатюрі, адже підрядна організація одна й та сама, а деякі речі будуть ще кращими», – сказав Микола Бардук.

Також він додав, що проект реалізується за кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні із місцевим бюджетом – 30%. Вартість проекту – 6 млн 69 тис. грн.

Нагадаємо, що одна з найменших за площею та за кількістю жителів Високівська об’єднана територіальна громада щороку реалізовує десятки проектів.

Коментарі: