Сьогодні, 8 лютого, відбувся брифінг заступника начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Андрія Золотько на тему: «Стан автомобільних доріг загального користування державного значення Житомирщини та аварійний ямковий ремонт». У брифінгу також взяли участь керівники підрядних організацій: ДП «Житомирський облавтодор» Олександр Мельниченко та ПП «Автомагістраль» Микола Скоростецький. Про це повідомляє прес-служба САД у Житомирській області.

У ході розмови Андрій Савелійович пояснив, що ямковість інтенсивно утворюється саме на дорожньому покритті тих автодоріг, які експлуатуються понад встановлені терміни та давно потребують ремонтів, крім того, часте підвищення температури та перевантаження транспорту цьому сприяють.

«Аварійний ямковий ремонт є вимушеним тимчасовим заходом для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього покриття від подальших руйнувань», – зауважив дорожник та додав, що першочерговим завданням для служб є проведення аварійного ремонту дорожнього покриття на автомобільних дорогах міжнародного та національного значення.

«Працівниками Служби автодоріг вже проведено обстеження автошляхів державного значення з метою виявлення обсягів ураженості. На шляхах міжнародного та національного значення зафіксовано майже 300 тис. квадратних метрів ямковості», – розповів заступник керівника САД й поінформував, що на  території області в ці дні працює близько 10-ти бригад для відновлення дорожнього покриття на шляхах М-06 Київ – Чоп, М-07 Київ – Ковель – Ягодин, М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.

Наголосив Андрій Золотько й на тому, що поточні середні та капітальні ремонти, які вже заплановані і готуються до виконання, розпочнуться з приходом весни та стабільної плюсової температури.

Щодо якості «пломбування» покриття доріг розповів Олександр Мельниченко: «Роботи, виконані неякісно, не зараховуються замовником та не оплачуються».

Для інформації: аварійний ремонт – це вимушена необхідність. В усіх країнах світу аварійні ремонти також виконуються, однак в Україні вони мають більші обсяги, які поступово вдасться замінити поточним середнім та капітальним ремонтами.