В С14 заявляють про замахи на життя членів організації. Чергова спроба зловити хай та привернути до себе увагу? Чи дійсно хтось в Малині полює на актив С14?

"У Житомирі наркобарига нещодавно порізав нашого хлопця. У Малині активіста ледь не збили на авто. Типу попередили. У Кременчуці та Львові - керівників С14 продавці наркоти оголосили у розшук. Обіцяють зустрітись. У Дніпрі нам навіть якось довелося їхати на «стрєлу» через погрози нашим активістам.

Нарікі забоялись і довелося їх шукати по місту. Ті передумали і вибачились.

Знаєте за що нас так не люблять? За сотні просто замальованих та заблокованих наркотелеграмів кожного тижня. Так, щоб було ефективніше ми кожен канал у телеграмі ще блокуємо через масові скарги. А щоб замальовували не лише ми, пишемо купу звернень до комунальників.

Очевидно, цього замало, щоб перемогти наркоторгівлю в Україні. Але разом з тим подаємо приклад, завдаємо великих збитків, лишаємо купу клієнтури незадоволеною. Крок за кроком робимо зміни вже зараз. Вірю, що чиєсь життя ми точно врятували.

Така увага наркобариг - критерій нашої ефективності. Сьогодні, до речі, вперше за кілька років цієї нашої діяльності на неї звернули увагу журналісти. Розказали їм ще про закриті наркоточки, затриманих закладчиків, агітацію здорового способу життя. Тема, на жаль, актуальна. Як ніколи." 

Заявив координатор руху С14 Сергій Мазур, 

Раніше у Малині С14 заявили про переслідування активістів з боку поліції та керівництва навчального закладу. Як виявилося згодом, що це просто реакція з боку керівництва закладу. На систематичні прогули неповнолітніми особами навчального процесу. У Малині активістів С14 доводять до булінгу?

Тому стверджувати про те чи дійсно хтось, в Малині, намагався здійснити замах на життя активіста чи ні судити вам самим. Цю інформацію мають перевірити компетентні органи та надати відповідні висновки. 

Коментарі: