У Бердичеві у ніч з 9 на 10 листопада зловмисники розмалювали фарбою автомобіль депутата обласної ради Сергія Орлюка. Сам депутат вважає це помстою за політичну діяльність і чекає нових «ударів». Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Я навмисне декілька днів утримувався від будь-яких коментарів та офіційних заяв щодо ситуації, яка сталася в ніч з п’ятниці на суботу, коли невідомі особи щедро, від душі, оббризкали фарбою з балончика мій автомобіль. Бердичів – маленьке місто, де неможливо щось приховати. А мій „тюнінгований“ автомобіль часто бачать у місті, тож вже поповзли чутки та дзвінки від знайомих і друзів, які запитували, що ж сталося.

Так, дійсно, мій автомобіль розфарбували вночі невідомі зловмисники. Поки що я волів би утриматися від гучних слів щодо політичного переслідування. Хоча не виключаю і такої можливості.

У мене не було конфліктів у моїй професійній діяльності.

Річ у тому, що мій будинок не знаходиться на головній вулиці: до нього веде невелика стежка, і там ходять переважно свої. Тобто це не просто проходили повз і зробили – це, на мою думку, свідомий вчинок: зловмисники знали, куди йдуть і навіщо.

Також буду шукати можливість для того, щоб застрахувати своє майно. Бо невідомо, яким буде наступне „попередження“. У будь-якому разі я спокійний та готовий до боротьби і не збираюся відступати!» – зазначив Орлюк.

Сам депутат займається питаннями здоров'я та соцзахисту. До обласної ради депутат пройшов від партії «Батьківщина».

У поліції повідомляють, що за цим фактом відкрито кримінальне провадження за умисне знищення або пошкодження чужого майна.

«Чоловік лише вчора подав заяву про подію до поліції. Нині за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) ККУ», – повідомила керівник прес-служби ГУНП у Житомирській області Алла Ващенко.

vfibyf_ltgenfnf_hjpvfk.dfkb_ytdsljvs__2__960_717_4_w.jpg