Два суперчарджери з’являться на Житомирщині та Рівненщині. Дві зарядні станції Tesla наступного року мають з`явитися в Україні – власники цих авто та жителі населених пунктів, де побудують такі заправки, новину сприйняли радісно. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

У нічим непримітному селі Опарипси на межі Львівської та Рівненської областей вже наступного року з’явиться суперзаправка для електрокарів. У тутешній сільраді про вибір американського мільярдера дізналися з Інтернету, але переконують, що раді інвестору зі США.

"Навіть є можливість надати землю для того, щоб збудувати станцію техобслуговування цих автомобілів. Земля прилегла до міжнародної траси, зараз, як ми знаєм, буде ще одна міжнародна траса, яка піде на Будапешт", - каже секретар Бугаївської сільської ради Лариса Пукас.

А от один з місцевих жителів каже, що електрокар – крок до його мрії.

"Зарядив дома і поїхав, які проблеми. А бензин який дорогий. Tesla  - то кришка гроба Путіна", - вважає житель села Олег.

Зазвичай, на повну зарядку електрокара йде 5-6 годин, тоді як на суперчарджері лише півгодини. Співзасновник ГО "Тесла клуб Україна" Назар Шимоне-Давида каже, що, ймовірно, заряджати на цих заправках може буде й інші електрокари.

"Йдуть такі розмови, що, можливо, Tesla надасть доступ і іншим автомобільним виробникам заряджатися", - каже він.

Не бачить новини у встановленні суперчарджерів в Україні власник Tesla ресторатор  Дмитро Борисов. Електрокар цієї марки в нього вже третій. За його словами, і зараз суперзарядок для електрокарів в Україні достатньо.

"Близько 100-150 гривень коштує повна зарядка і триває ті ж самі 20-30 хвилин", - каже він.

Коментарі: