Обладнання, програмне забезпечення та документацію системи відеоспостереження закладів загальної середньої освіти міста планують передати в оперативне управління комунального підприємства «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради. Про це йдеться в проекті рішення виконавчого комітету.

«Розглянувши клопотання департаменту освіти міської ради, з метою підвищення рівня безпеки в закладах загальної середньої освіти міста, своєчасного та ефективного реагування на надзвичайні ситуації та події, відповідно до ст. 29 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Зобов’язати  департамент освіти Житомирської міської ради передати в оперативне управління комунального підприємства „Міський інформаційний центр“ Житомирської міської ради обладнання, програмне забезпечення та документацію системи відеоспостереження закладів загальної середньої освіти міста згідно з додатком.

2. Директору комунального підприємства „Міський інформаційний центр“ Житомирської міської ради, директору департаменту освіти міської ради провести прийом-передачу обладнання (зняття з балансу, передачу на баланс), програмного забезпечення та документації системи відеоспостереження закладів загальної середньої освіти міста згідно з чинним законодавством.

3. Директору комунального підприємства „Міський інформаційний центр“ Житомирської міської ради забезпечити утримання в робочому стані системи відеоспостереження закладів загальної середньої освіти міста», – йдеться у проекті рішення.

ПЕРЕЛІК

обладнання, програмного забезпечення  та документації

системи відеоспостереження закладів загальної середньої освіти міста

з/п

Найменування обладнання

Кількість

Примітка

1.

Система відеоспостереження закладів загальної середньої освіти міста

1

1.1

Периферійне обладнання:

- вандалостійка металева комунікаційна шафа;

- акумуляторна батарея 12В, 18А/год.;

- автоматичний вимикач 16А;

- реле напруги ZUBR D25;

- перетворювач 12В в 5В;

- комутатор типу 1100-08;

- відеокамера вулична  VLC-8192Wfi;

- відеокамера купольна VLC-4192di;

- ключи від комунікаційних шаф.

34

34

34

34

34

34

35

35

34

1.2

Базове обладнання:

- сервер на 90 потоків;

- 24 портовий комутатор MES-3528;

- жорсткі диски – 4 ТБ.

1

1

23

1.3

Програмне забезпечення:

- на модуль серверу (70 потоків).

70

1.4

Документація:

- проект на систему.

1