Під час виїзного засідання обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству презентували інтерактивну карту суб’єктів господарської діяльності, які на території області надають посередницькі послуги у сфері працевлаштування за кордоном. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

Відкрив засідання заступник голови Житомирської облдержадміністрації, голова обласної координаційної ради Ярослав Лагута:

«18 жовтня вся європейська спільнота відзначає День протидії торгівлі людьми, в рамках якого ми проводимо наш захід. Сподіваюсь, що вся інформація, яку ви почуєте сьогодні, допоможе уникнути помилок та захистити себе, своїх рідних, друзів від такого явища як „торгівля людьми“. Не соромтеся ставити питання, висловлювати думку та уточнювати. Адже, наголошую, що все це для вас і вашого щасливого майбутнього».

Презентувала інтерактивну карту кандидатка економічних наук, завідувачка кафедрою управління персоналом та економіки праці Юлія Богоявленська:

«Ця інтерактивна карта допоможе всім бажаючим працювати за кордоном, віднайти на території Житомирщини ті суб’єкти господарювання, які мають відповідну ліцензію. Це допоможе уникнути будь-яких ризиків, особливо тих, що пов’язані з торгівлею людьми».

Ініціатива створення карти належить департаменту праці, сімейної та соціальної політики Житомирської ОДА. Скористатися картою можна буде вже незабаром на сайті Житомирської облдержадміністрації.

Також під час засідання голова ГО «Жіночий інформаційно-консультативний центр» Ірина Бабенко розповіла про заходи у сфері протидії людьми в Україні, а всі учасники заходу долучилися до анкетування з визначення міграційних тенденцій та настроїв студентської молоді.

Засідання Координаційної ради відбулося сьогодні, 9 жовтня, у приміщенні Житомирського державного технологічного університету. Участь взяли директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА Юрій Прокопець, начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУ НП у Житомирській області Вадим Садовський, представники громадськості та студенти.

Нагадаємо, що Національна служба здоров’я запускає власний контакт-центр.

interaktivnakarta__1__707_470_4_w.jpg

interaktivnakarta__2__707_470_4_w.jpg

interaktivnakarta__3__707_470_4_w.jpg

interaktivnakarta__4__707_470_4_w.jpg

interaktivnakarta__5__707_470_4_w.jpg

interaktivnakarta__6__707_470_4_w.jpg

Довідково: Засідання обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству відбулось за тиждень до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, що відзначають 18 жовтня. Цей день був започаткований у 2007 році для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом – торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми.