У Житомирі під час засідання виконавчого комітету, яке відбулося 5 грудня, розглянули питання про погодження внесення змін та доповнень до Комплексної цільової Програми розвитку житлового господарства.

«Відповідно до пропозиції управління житлового господарства до Комплексної програми, яка затверджена в грудні 2017 року по загальному фонду в нас надані пропозиції на 13 млн 533 тис. Зокрема на проведення експертно-технічного стану ліфтів, поточний ремонт асфальтобетонного покриття, демонтаж будівель, завершення робіт по виготовленню табличок для вулиць, назва яких змінена, тощо. Також передбачено 1 млн 74 тис на видалення, кронування зелених насаджень», – зазначив Андрій Оніщенко.

zvit_za_kronuvannya_derev__1__1600_1067_4_w.jpg

Секретар міської ради Наталія Чиж попросила повторити суму, передбачену на кронування дерев та відзвітуватись.

«А можна на наступний виконком черговий чи позачерговий відзвітувати за мільйон гривень за які будуть дерева кронуватися. Дайте протокольне доручення про те, щоб відзвітувалися, з фотозвітами, якщо можна. Ми говоримо про мільйон гривень  і дерева, які кронувалися», – попросила Наталія Чиж.

zvit_za_kronuvannya_derev__3__1600_1067_4_w.jpg

Оніщенко зазначив, що ці кошти передбачені не лише на кронування, а й на видалення зелених насаджень. На що відразу отримав відповідь від секретаря міської ради: «Добре, повний звіт, будь ласка. Хочеться розуміти, що видалили, що ми винні, куди витратили мільйон, та що відбувається з кронуванням».

Після обговорень заступник міського голови Світлана Ольшанська винесла на голосування пропозицію: «Давайте тоді протокольне доручення управлінню житлового господарства підготувати дану інформацію на черговий виконком».