На Житомирщині госпіталізували школяра після того, як він повернувся зі школи. У хлопця виявили струс мозку. Нині всі обставини з'ясовує поліція.

Про сам випадок повідомила депутат обласної ради Олена Галагуза на своїй сторінці у Facebook.

«6-річний Максим Галета 9 жовтня повертався на шкільному автобусі додому у с. Ганнопіль із школи, що у с. Киянка Ємільчинського району. Ця світлина зроблена уже сьогодні в лікарні. Питання в тому, що справді сталося з Максимом.

Його мама Ганна говорить, що син пережив у дитинстві важку моральну травму і не дуже говіркий. Лише сказав, що його штовхнули. У школі говорять про нещасний випадок.

І знову ситуація, як у ЖНВК №11: педагоги не завели у медпункт чи не викликали швидку. Лише ввечері вчителька подзвонила і цікавилася, а директор школи досі від мами не бере слухавки.

Мама одразу ж, як син приїхав у рідне село, подзвонила у швидку, де зафіксували струс мозку. Медики відповідно сповістили поліцію. Але. Є велика проблема, що Максим замкнувся у собі і йому потрібна допомога психолога, щоб дізнатися правду.

В'ячеславе Печененку, Ларисо Шевчук, зверніть увагу на цей випадок», – зазначила Олена Галагуза.

У поліції коментують, що деталі випадку з'ясовують ювенальні інспектори.

«Заява до поліції надходила, в обставинах розбираються ювенальні інспектори», – прокоментувала речниця ГУНП Алла Ващенко.

43629470_2307999249229175_4769628454280757248_n_720_960_4_w.jpg