У Житомирі 21 серпня під час позачергової сесії міської ради депутати надали дозвіл комунальному підприємству «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» міської ради на закупівлю рухомого складу на умовах фінансового лізингу та затвердили договір фінансового лізингу.

Під час розгляду питання заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук повідомив, що на даний час повністю укомплектований водійський штат на перших 17 автобусах, придбаних на умовах лізингу, які обслуговують 35 водіїв.

29 із 32 присутніх депутатів підтримали проекти рішення про надання дозволу на закупівлю рухомого складу на умовах фінансового лізингу та затвердження договору фінансового лізингу.

Міський голова Сергій Сухомлин зазначив, що після прийняття цього рішення зроблено все, щоб до 1 вересня автобуси були в Житомирі. Також Сергій Сухомлин закликав представників ЗМІ долучитися до інформаційної кампанії щодо набору водіїв для роботи на нових комунальних автобусах, які незабаром надійдуть в місто.

«Зараз ми готуємо інформаційну кампанію по набору водіїв у трамвайно-тролейбусне управління для того, щоб вони могли працювати на цих автобусах», – додав Сергій Сухомлин.

Коментарі: