Питання якості виконання робіт із реконструкції підземного переходу на проспекті Миру у Житомирі обговорили депутати міської ради під час сесії 7 лютого. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Заступник міського голови Сергій Кондратюк пояснив, що на даний час говорити про якість виконання робіт на даному об’єкті ще зарано, оскільки підрядник ще не завершив роботи та не здав даний об’єкт в експлуатацію.

«Дійсно, сьогодні даний об’єкт ще не завершено. За зимовий період, у зв’язку з відсутністю покриття, з’явилися недоліки у нижній частині сходів. Ми вже спілкувалися з  проектувальником, який пообіцяв внести зміни до проекту, та підрядною організацією – виконавцем робіт, представники якої пообіцяли за свої кошти провести ремонтні роботи і усунути недоліки. Отже, роботи будуть виконані, і перехід виглядатиме естетичним та буде комфортним і безпечним», – прокоментував Сергій Кондратюк.

Депутат міської ради Валерій Горб зі свого боку зауважив, що реконструкція переходу повинна бути завершена у травні 2019 року і говорити про її результати ще зарано: «Важливим у цьому питанні є те, що підрядник здає даний об’єкт у травні. Щоб уникнути аварій у тому районі, управління комунального господарства звернулося до нього з проханням, а  підрядник пішов назустріч і відкрив підземний перехід, хоч міг відкрити лише у травні. Підрядна організація надала гарантійний лист і вказала, що об’єкт ще не готовий, тому говорити про роботи ще зарано».

pishohidniyperehid0902__1__1600_1067_4_w.jpg

pishohidniyperehid0902__2__1280_960_4_w.jpg

pishohidniyperehid0902__3__1280_960_4_w.jpg

Нагадаємо, що на реконструкцію єдиного у місті підземного переходу, побудованого у 1986 році, було виділено 1 млн 100 тис. грн.