Цього року на майдані Корольова до новорічних свят встановлять живу ялинку, але деяких містян це не тішить, вони вважають що негуманно зрізати дерево, яке після свят викинуть. Секретар міської ради Наталія Чиж пояснила, що обурення безпідставні, адже дерево зрізають не спеціально для новорічних свят, а тому, що воно заважає комунікаціям, прокладеним під ним.

Раніше дерево росло на території дитячого садочка №37 «Ластівка», але ще влітку дирекція ДНЗ звернулася до Комісії з обстеження зелених насаджень при міській раді з проханням видалити дерево, оскільки воно заважало комунікаціям. Після висновків комісії було прийнято рішення зрізати лісову красуню.

«Вже вчора почалися обговорення з приводу того, що навмисно ялинку в садочку ріжуть. Хочу всім доповісти, що ще 7 серпня звернулися керівники садочка «Ластівка» з тим, що у них росте ялинка, яка стоїть на комунікаціях, де провалюється асфальт, тому просять її видалити. Тобто вони весь час займалися ремонтними роботами через це, та ялинка вже навіть на паркан схилилися.

По-перше, ялинка, яку ми встановлювали раніше, за 10 років прийшла в такий стан, що її вже важко монтувати, ми не знаємо, що будемо робити наступного року. Якщо вже зрізається така велика гарна ялинка, а вона дійсно гарна – 15 метрів висотою, тому ми прийняли рішення, що цього року можемо поставити її. Тобто не відправити на дрова, а встановити дійсно живу ялинку, щоб потішити дітей. Зрозумійте, що ялинка не ріжеться під свято, рішення про зрізання ялинки було прийнято ще влітку, є висновки комісії. Тому й вирішили потішити дітей такою ялинкою, нехай вона послужить службу», – пояснила Наталія Чиж.

img_5306_1600_1067_4_w.jpg