«Акценти Житомирщини» простежили за соцмережами нардепів від області у Верховній Раді й пропонують читачам подивитися, де зараз відпочивають народні обранці або кандидати на їхнє місце.

Уже цієї неділі, 31 березня, українці обиратимуть нового президента країни. А восени нас чекають ще одні вибори — парламентські. Якщо кандидати у президенти нині активно «працюють» на залучення симпатій виборців, претенденти в майбутній парламент не надто опікуються такими питаннями. Може, саме через те, що поки ще не відомо, яка партія займе правляче місце, а хто піде в опозицію.

Але в той час, як агітатори мерзнуть на вітрі в палатках, деякі нардепи, зокрема й екс, від округів Житомирської області спокійно відпочивають за кордоном.

Так, колишній губернатор Житомирщини, представник «Наша підтримка» Юрій Забела, який нібито планує балотуватися від 66-го округу, нині гріється на сонечку, пірнає з аквалангом на курорті в Шарм-ех-Шейху, Єгипет. Відпочиває усією родиною. Про це свідчать фото зі стрічки Ірини Забели у Facebook.

Водночас його конкурент на окрузі, тихий-скромний Павло Дзюблик нині "розважається" у Португалії.

Про що також вказують регулярні фото і дописи на його сторінці у Facebook. Правда, в цій теплій країні нардеп ніби перебуває з робочою поїздкою, разом із колегами по цеху. А можливо то лише привід побувати на футболі?

А от хто справді весь свій час приділяє роботі на благо людей, то це наш земляк «дісталовець» Віталій Журавський. На його сторінці у соцмережі Facebook теж багато нових дописів, і всі — про активну роботу на рідному й бажаному 66-му окрузі. Але навіть більше пан Віталій давно переіс наш округ і має активну державницьку позицію. Зокрема питання приналежності Криму для ГО "Дістало" не викликає сумнівів. 

 Мабуть, Віталій Станіславович так витратився на «залучення симпатій» виборців, яким упродовж останніх років, судячи з результатів виборів, він не надто симпатизує, що вже не може собі дозволити відпочинок у не те, що в улюбленому Монако, а і навіть у так званих теплих краях. Будемо вірити, що виборці помітять роботу громадського діяча і скинуться йому на квиток за поребрик. А можливо в кріслі народного депутата зможе повернути Крим і тоді забезпечить земляків путівками в "Артек".

Коментарі: