У зв’язку з  переміщенням  на  Україну  холодного атмосферного фронту 5 грудня на території Житомирської області очікується погіршення погодних умов : вночі дощ, вранці та вдень мокрий сніг, в південних районах та м. Житомирі налипання мокрого снігу. На дорогах утворення ожеледиці. В другій половині дня 5 грудня припинення опадів, поступове зниження температури повітря від 1º тепла до 1º морозу. Приріст снігового покриву на кінець доби 5 грудня на 3-4 см.

6 грудня без опадів. Подальше зниження температури вночі до 3- 5º морозу, вдень близько 0º.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, що становитиме 1 (зелений) рівень загрози порушення руху автотранспорту, роботи електричних мереж, комунального господарства, будівельних підприємств.

Застереження.

Враховуючи складну ситуацію на дорогах міста просимо водіїв утриматись від використання автомобільного транспорту та максимально забезпечити дотримання правил дорожнього руху.

Звертаємось до мешканців міста будьте обережні під час ожеледиці, передбачте та вживайте необхідні заходи для зниження вірогідності отримання травми.  

Під час ожеледиці не виходьте без потреби на вулицю, зачекайте поки не приберуть сніг і не розкидають пісок на обмерзлий тротуар.

Бережіть своє життя, не нехтуйте застереженнями!