За 2018 рік майже 4 тисячі дітей відпочили за кошти міського бюджету. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук. Вона зазначила, що на оздоровлення дітей витратили більше 6 млн грн.

«На засіданні виконавчого комітету міської ради доповіла про підсумки проведення оздоровлення та відпочинку дітей міста Житомира у 2018 році.

На проведення літньої оздоровчої кампанії у 2018 році з міського бюджету було виділено більше 6 млн грн. В позаміському закладі оздоровлення та відпочинку “Супутник” відпочило 1075 дітей пільгових категорій – це діти учасників АТО, діти з багатодітних родин, обдаровані діти, діти з інвалідністю та діти-сироти.

У червні цього року у Житомирі функціонували 31 пришкільний табір з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів. До означеного відпочинку залучено 2852 дітей, із них 1683 діти соціально незахищених категорій.

Дякуємо членам виконкому та депутатському корпусу за підтримку розвитку нашого табору “Супутник”», – пояснила Ірина Ковальчук.

foto_z_vikonkomu_0512__1__1600_1067_4_w.jpg