До Житомирського базового військового госпіталя приїздив Олег Ляшко. Лідер Радикальної партії України подякував нашим силовикам, які отримали поранення та їхнім лікарям за службу.

«Коли піднімають бокали на новорічні, різдвяні свята, всі бажають здоров’я, миру, добробуту. Без української армії не буде миру, без української армії не буде добробуту. А українська армія – це не ефемерне щось загальне, а це кожен із вас. Ми зараз ініціюємо перегляд бюджету, щоб більшу зарплату платили, щоб не було такого, що в НАБУ снайпер отримує по 80 тисяч гривень, а снайпер на фронті по 15 тисяч», – сказав лідер Радикальної партії України Олег Ляшко.

Політик подякував військовим медикам за їхні "великі серця" та наголосив, що люди, які роблять все для зміцнення нашої армії та підтримки наших військових - заслуговують на гідні зарплати і соцзахист.
«В Житомирському госпіталі щороку більше 7-ми тисяч хворих, поранених військовослужбовців отримують допомогу. Надзвичайно важливо, щоб в Україні кожен був захищений, тому соціальний пакет для сімей військовослужбовців, коли їхні чоловіки, їхні жінки, а ми бачимо 10-ки тисяч жінок в українському війську служать, от коли вони служать, захищають країну, вони повинні бути впевнені, що держава подбає про їхніх дітей, про їхню сім’ю, що вони живими повернуться додому, що вони отримуватимуть за свою важливу службу достойну заробітну плату.

Зміна політики: підтримка людей праці, підтримка захисників. І перегляд бюджету, щоб гроші йшли не на дармоїдів і трутнів, а на тих, хто лікує, тих, хто навчає і тих, хто захищає», – сказав Олег Ляшко.

Політик розповів, що вже виготовлений проект на будівництво нового найсучаснішого лікувального корпусу, вартість якого понад 400 млн. грн.: «Виготовлений уже проект на будівництво нового корпусу лікувального, найсучаснішого. Я поговорю так само із міністром оборони, щоб були кошти передбачені, на будівництво цього корпусу загальна вартість понад 400 мільйонів гривень».
Особливу увагу нардеп звернув на особисті прохання бійців та потреби шпиталю у сучасному медичному обладнанні.

lyashko_ta_viyskovi_09012019__1__960_717_4_w.jpg

lyashko_ta_viyskovi_09012019__2__960_637_4_w.jpg

lyashko_ta_viyskovi_09012019__3__960_720_4_w.jpg

lyashko_ta_viyskovi_09012019__5__960_720_4_w.jpg

Коментарі: