У середу, 5 грудня, до виконкому Житомирської міськради звернулися жителі мікрорайону Паперова фабрика із проханням вирішити проблему із транспортом. Вони принесли лист із підписами понад 300 мешканців та розповіли, в чому на даний момент полягає проблема.

«На цей час у нас склалася складна ситуація транспортного сполучення між паперовою фабрикою і містом. Зараз дуже зручно доїхати від паперової фабрики до самого центру міста. Ситуація полягає ось у чому: раніше у нас була маршрутка №4, яку на даний момент зняли. Я прошу зробити так, щоб мешканці мікрорайону Паперова фабрика могли зручно добратись до будь-якого куточка міста. На сьогодні нам пропонують маршрутку №110 без пільговиків, люди з інвалідністю не можуть зараз нормально їхати, адже цей маршрут відмовляється перевозити людей-пільговиків. Ми хочемо, щоб наші мами, бабусі, дідусі також мали право нормально добиратись, а не їздити, як кільки в консервній банці. Це не цивілізовано в 21 столітті», – зазначив мешканець мікрорайону Султан.

Члени виконкому прийняли рішення направити звернення профільному заступнику міського голови Дмитру Ткачуку і після того, як він із ним ознайомиться, скликати позачерговий виконком та заслухати відповідь.

Нагадаємо, нещодавно приміський маршрут №110, який прямував із Соколовського масиву, також продовжили до Паперової фабрики. Нещодавно начальник автобусного парку ТТУ Роман Мосійчук оприлюднив на своїй сторінці у Facebook інформацію про те, що відкрито міський маршрут №20, який буде обслуговувати ТОВ «САВ – ТРАНС» сполученням «Андріївська – Автовокзал – Бориса Тена – В. Бердичівська – І.Гонти – Силікатний комбінат», шляхом комбінування з приміським маршрутом №110 «Сонячне – Андріївська». Тобто по факту відкрито ще один міський маршрут.

vikonkom051218__2__1600_1067_4_w.jpgvikonkom051218__1__1600_1067_4_w.jpgvikonkom051218__4__1600_1067_4_w.jpg