Чотирьом громадським організаціям Житомира хочуть встановити плату за оренду приміщення в центрі міста у розмірі 1 грн на рік. Відповідний проект рішення сесії був опублікований на сайті облради.

«1. Встановити орендну плату у розмірі 1 грн на 2018 рік:

1.1. Громадській організації „Житомирська організація ветеранів "Золота Зірка"“ за користування приміщенням загальною площею 18,7 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 12.

1.2. Житомирському обласному відділенню Дитячого фонду України за користування приміщенням загальною площею 16,65 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 12.

1.3. Житомирській обласній громадській організації „Захист дітей війни“ за користування приміщенням загальною площею 25,4 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 25.

1.4. Громадській організації „Житомирська обласна громадська організація "Ц-Твоє"“ за користування приміщенням загальною площею 114,7 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства „Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.А. Кочерги“ Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан Соборний, 6», – йдеться у проекті рішення.