У четвер, 20 вересня, під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука у конференц-залі Новоград-Волинської міської ради відбулася нарада щодо будівництва, експлуатації та санітарного стану полігону твердих побутових відходів. Учасники зібрання обговорили подальші дії з приводу ситуації, яка склалася з будівництвом другого пускового комплексу полігону твердих побутових відходів. Про це повідомляє прес-служба Новоград-Волинської міськради.

Справа в тому, що виконавець будівельних робіт не виконує взяті на себе зобов’язання. Систематичне невиконання календарного плану робіт призвело до значного збільшення вартості проекту. Так, згідно з коригуванням проектно-кошторисної документації за період від початку будівництва його вартість зросла майже вдвічі. Не менш значним наслідком затягування будівництва другого пускового комплексу є перевантаження сміттям діючого полігону ТПВ, тому необхідність розширення площі полігону твердих побутових відходів є нагальною.

Наразі юристи управління ЖКГ, Е та КВ міської ради опрацьовують порядок розірвання договору з підрядником та притягнення його до відповідальності, адже в договорі прописані відповідні санкції за невиконання взятих на себе зобов’язань. Підрядником також зацікавилася Новоград-Волинська місцева прокуратура.

Відтак, розірвавши договір з підрядником, буде проведено тендер з визначення нового виконавця будівельних робіт.

Також вже найближчим часом будуть проведені заміри Новоград-Волинським міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» з метою визначення реального стану екологічної ситуації на полігоні твердих побутових відходів.

svalkaakodpzshchkopz__1__448_284_4_w.jpg

svalkaakodpzshchkopz__2__448_319_4_w.jpg