У Житомирі 8 лютого відбувся брифінг, під час якого заступник директора департаменту освіти міської ради Раїса Кошевич розповіла про те, як буде організовано навчання учнів, батьки яких не нададуть до освітніх закладів довідки про вакцинацію дітей до 18 лютого.

«Сподіваємось, що на цьому тижні батьки завершать роботу щодо вакцинування дітей, діти наберуться сил. Я сподіваюся, що буде спад порогу захворюваності, діти підуть 18 лютого до шкіл і буде відновлено освітній процес.

Тим батькам, які не почують тезу про те, що потрібно вакцинувати дитину і не нададуть довідку до освітнього закладу, за їх згодою департамент освіти розробив відповідні рекомендації відповідно до законодавства. Їм буде запропоновано три форми навчання: індивідуальна форма навчання, екстернат і дистанційна форма навчання.

Практика індивідуальної форми навчання і екстернату в Житомирі існує давно. Дистанційну форму навчання пропонуватимемо вперше, але сподіваємося, що разом із батьками і директорами ми зможемо створити умови і для такої форми навчання, якщо буде бажання батьків. Спільне між ними те, що учень регулярно не відвідує заклад освіти. Спільним і позитивним для таких видів навчання є індивідуальна робота з вчителем, максимальна увага педагога до учня та можливість для школяра отримати під час навчання якомога більше інформації та відповідей на свої запитання.

Незалежно від того, що це альтернативні форми навчання, вони є абсолютно повноцінними, а також дають можливість отримати свідоцтво з відзнакою та золоту чи срібну медаль. Водночас не зовсім позитивним у такій освіті є те, що діти є ізольованими від спілкування зі своїми однолітками», – зазначила Раїса Кошевич.

osvitavaktsinatsiyi123456__1__1600_1067_4_w.jpg