Сусіди дівчини кажуть, що вона не вельми слухняна, а поліція має справу з підозрюваною у хуліганстві не вперше.

У Житомирі дівчата-підлітки спочатку жорстоко відгамселили 15-річну школярку, а потім змонтували відео бійки під музику і виклали ролик у соцмережі. Він миттю поширився в інтернеті і за кілька годин за справу про дівчачу жорстокість уже взялася поліція, – йдеться у сюжеті ТСН.

«Це взагалі жах, ніколи не думаєш, що твоя дитина може таке наробити», – коментують побачене відео педагоги.

Вчителі приголомшені та наголошують, що все сталося під час карантину – через грип школи Житомира закриті. Поліція вже знайшла учасників бійки, вони з різних закладів. Жертва – учениця 9-го класу, їй 15 років.

Її класний керівник у стані шоку. «Мені важко коментувати це відео. Є діти, які стоять осторонь, які  нічого не роблять, є людина, яка знімає це відео і не повідомляє в поліцію. Це дуже кричуща ситуація», – каже вчителька ЗОШ №21 Наталія Соколовська.

Педагог розповідає, що дівчину виховує бабуся, її маму й тата 9 років тому позбавили батьківських прав. Учениця спокійна і не конфліктна.

«Це дитина, яка не володіє  якимись лідерськими якостями, середній рівень знань. Загалом школу відвідувала добросовісно і кожен день. Бабуся цікавиться навчанням», – розповіла педагог.

Чому на неї напали, дізнатися не вдається – ні учениця, ані її бабуся на дзвінки не відповідають. Про причини бійки ТСН розповідають в іншій школі, де вчиться 14-річна дівчина, яка завдала більшість ударів. Соціальний педагог, яка була з нею на допиті, каже, що та заступилася за подругу.

«Якийсь конфлікт між дівчатками виник. Ну, одна образила іншу, а це вже старша пішла захищати. Вона лідер по своїй суті, любить увагу до себе і щоб однолітки її слухалися», – каже соціальний педагог вечірньої школи №1 Ірина Кіналевська.

Живе нападниця у цьому будинку, дверей ніхто не відчиняє. Сусіди кажуть, що підлітка виховує бабуся, бо її батьки розлучені і мама на заробітках. Бійці не дивуються, бо дівчина відвідує секцію з боксу й іноді поводиться агресивно. «У лапках – гарна дівчинка. Підлітковий вік, хто слухає бабусю?» – іронічно каже сусідка Марія Ящук. Люди в будинку кажуть, що в під’їзді дівчина тримається в межах пристойного, а серед своїх однолітків і курить, і п’є, і скоює хуліганській вчинки. Саме як хуліганство розцінили побиття і в поліції.

«Сама дівчина минулого року тричі залишала місце свого проживання, і працівники тричі її знаходили і повертали до бабусі. Вона провину свою визнає», – розповів керівник ГУ НП у Житомирській області В'ячеслав Печененко.

Поки що про побиття ні постраждала дівчина, ані її бабуся не заявляли. Поліція змогла відкрити провадження завдяки відео, яке виклали в мережу нападниці. Зараз його вже видалили, але батькам і опікунам нападниць усе ж доведеться розплачуватися за жорстокість своїх неповнолітніх дітей.